.

.

New
2018 мажите пролет и лето тенка коњ маскирна нето многу фотографија вест џеб

2018 мажите пролет и лето тенка коњ маскирна нето многу фотографија вест џеб

DEN 470.40

Стока
Достапно.


-|-_-|-

Детали

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
boussac
Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Јака:
V Деколте
Маскирани:
No
Обвивка Материјал:
Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Широк-waisted
Затворање Тип:
Патент
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Мажи
Облека торба стил:
Минг серија линија patch џеб
Облека дизајнерски детали:
Патент декорација
Основниот стил :
Младите поп
Subdivision стил:
Кина правец
Свеж

Избор на клиенти