.

.

New
Нови Пристигнување ОЛ еден гради вест жените грб

Нови Пристигнување ОЛ еден гради вест жените грб

DEN 889.00
DEN 1046.40

Стока
Достапно.


големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .
Плочка за грешка при мерење на околу 1-3cm
Ве молиме да се разбере
ГОЛЕМИНА
БИСТА
SHOUDLER XS 74 34 S 78 35
М
82
35
L
86
36 XL 90 37 XXL 94 38

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови,Копче
Стил:
Повик
Број На Модел На:
x438
Јака:
V Деколте
Материјал:
Памук,Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Моден
Sleeve Стил:
Редовни
Свеж

Избор на клиенти