.

.

New
Жените Плус големина есен, се Отстранува Маскирани дебели Елеци Женски Зимски Топло Дебели Јакни дама Јакна надолу Outerwear Вест

Жените Плус големина есен, се Отстранува Маскирани дебели Елеци Женски Зимски Топло Дебели Јакни дама Јакна надолу Outerwear

DEN 572.00
DEN 879.84

Стока
Достапно.

Ви Благодариме.
Купони за вас
[xlmodel]-[custom]-[4510] Големина
Големина на Табела Како што е Подолуве Молиме проверете ја вашата големина внимателно
Постои 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. Ви Благодариме За Разбирањето, Не Можеме Да Прифатиме
Ве Молиме Да Не Купи. Ние Може Да Напише Ниска Вредност На Пакетот/Ја Прати Како Подарок / Lnvoice Се Направи Како Вашето Барање , Но Ние Donot Плаќаат Данок Кога Пакет Пристигна.Пад На Шопинг, Ако Се Откажат Од Превозот, Продавачот. Сите мерни единици е во CM. Ние Ќе Slove За Вас. Ние Donot Прифати Наплата, Ако Се Променети Треба Да Плати Превозот Цена. Ние Ќе Ги Пратите Пратката И Да Се Вратам На Вас Како Е Можно Поскоро Со Одговор. Ако Сакате Целосна Наплата Мора Да Се Врати На Објект Во Нејзината Оригинална Состојба И Пакување Со Сите Компоненти И Додатоци.
Ако Има Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Преку Прашајте Го Продавачот Прашање Јазичето На Врвот На Листата Pageor E-Mail Usor Остави Порака Во Вашата Нарачка Страница
Бидејќи Различни Монитори Предизвика Намалување На Стока Боја, Различни Монитори, Бојата Ќе Бидат Различни, Ние Не Може Да Го Контролира,
За Да Се Добие Вид На Боја Бојата На Ред Ќе Надвладее, Не Како Наплата Ваучер. Некои Мали Работи Како Мали Линија , Мали Печати Проблем Кој Donot Ефект Носи . Ви Благодариме
За Нас :
1. Ние Ќе Им Помогнам На Нашите Превозот На Компанијата Да Го Испорача Што Е Можно Поскоро.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови,Патентите
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
BAQCN
Јака:
Маскирани
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
М-3XL
Облека Должина:
Редовни
Свеж

Избор на клиенти