.

.

New
2017 Срн/Сума Нови Пристигнување Жените Домот Workwear Вест Едно Копче Јакна Без Ракави

2017 Срн/Сума Нови Пристигнување Жените Домот Workwear Вест Едно Копче Јакна Без Ракави

DEN 1295.52

Стока
Достапно.

2017 Срн/Сума Нови Пристигнување Жените Домот Workwear Вест Едно Копче Јакна без Ракави Материјал : полиестер, Бои : црна Љубезно се напомене дека мали боја разлика може да се случи поради различни компјутерски екран. Ние се обидуваме се потрудиме да ја презентираме нашата beatiful облека врз основа на нивните вистински бои, но поради различни компјутерски scree екранот, професионална фотографија(блиц на камерата, осветлување, следи поставување, итн.) и други неизбежни фактори, бојата на објектот на фотографиите може да се разликуваат малку од вистинска предмети. Ве молиме да се свесни за тоа и ви благодарам многу за вашето разбирање и tolerarance. Вашиот 100% задоволство за редоследот е нашата извршување! Сакаме повеќе од кога и да добиете позитивни повратни информации и 5-ѕвезда рејтингот. Доколку, во некој случај дека не сте задоволни со цел, ние ќе се обидеме потрудиме да се обезбеди среќен решение. НО, ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ПРВ и ако не постои подобар начин отколку да го вратите производот, ве молиме осигурете се да контактирате со нас во рок од 5 дена по приемот на пакетот. Производот мора да биде во истата форма во која бил кога го доби(ознаки, етикети), сè треба да биде во место. Не фрли далеку пакет, кој има информации за испраќачот и receipient.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Едно Копче
Стил:
Повик
Број На Модел На:
TN640
Јака:
Пак надолу Јака
Бренд Име:
SexeMara
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти