.

.

New
Бесплатен Превозот 2017 Нова Мода Пролет И Лето Плус Големина XL Кратки Ракави Вест Жените Waistcoat Тексас Outerwear Рашири Вест

Бесплатен Превозот 2017 Нова Мода Пролет И Лето Плус Големина XL Кратки Ракави Вест Жените Waistcoat Тексас Outerwear Рашири

DEN 1344.00

Стока
Достапно.

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Ви благодариме за доаѓање нашата продавница!
Ви благодариме повторно !
. Ве молиме да забележите дека главната превозот канал е Воздухопловната од Кина Пост.Понекогаш, превозот време може да се зема подолго време за Одмор(како Christams итн. Ние САМО ќе брод купувачот е регистрирана адреса.54 см
Големина
напред - назад должина
Биста
cm
cm
S
55-45
77
М
56-47
80
L
57-49
86
XL
57-50
90
Земја
Експрес
Време на испорака
Југоисточна Азија / Европа
EMS
5~8days
Европа
DHL
За 3 дневна
Западна Азија/ Блискиот Исток
За 2days
Европа / Америка
Југоисточна Азија / Канада
Fed Ex
2~4days
Кореја / Сингапур
СФ
2-3 дневна
Америка / Јапонија
UPS-от
2-3 дневна
Европа
ТНТ
2-5days
Може да се испраќаат до 221 земја
Кина пост воздух mail
7-30days.
Плаќање
1.54 см
Големина
напред - назад должина
Биста
cm
cm
S
55-45
77
М
56-47
80
L
57-49
86
XL
57-50
90 2 XL 57-50 94 3 XL 58-51 98 4 XL 58-51 100
забелешка : следните информации за повикување само .
Царинските Давачки и Даноци
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ви благодарам многу за вашето внимание, Ова морам да ви кажам дека овој објект ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail . тоа ќе биде потребно подолго време од други превозот начин,но тоа е зошто тоа е толку брилијантен цена!над сите,вашиот предмет ќе се преземат добра грижа и кога ќе ја добијат,pls потврди испорака на aliexpress. Ви благодариме за вашето разбирање, ви благодариме!
Точка име Бесплатен Превозот До 2015 Нова Мода Пролет И Лето Плус Големина XL Кратки Ракави Вест Жените Waistcoat Тексас Outerwear Рашири Вест
Реден број V789
Објектот големина
S,M,L,XL,2 XL,3 XL,4 XL
Објектот Боја
како слики
додаток
Никој
Забележи
1 : светлосни ефекти боја разликата е нормално
2 : Големина грешка+-3cm е нормално
3 : 1inch=2.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Жените
Декорација:
Џебови
Облека Должина:
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Еден Гради
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
V789
Моделирање на облека:
јас форма
облека дизајнерски детали:
ретро завршувањето
жените пред лета:
Еден Гради
Пол:
жените дами
боја:
како слики
Година:
2015 Година Нови Пристигнување
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен
квалитет:
Висок квалитет
Материјал:
тексас фармерки
Ткаенина Тип:
Тексас
Свеж

Избор на клиенти