.

.

New
2018 машка облека машки дс paillette тенок вест машки модни машки костим пејачот облека

2018 машка облека машки дс paillette тенок вест машки модни машки костим пејачот облека

DEN 1461.60

Стока
Достапно.


Задоволството на клиентите е многу важно и нашите повратни информации оценка го одразува ова satifaction.ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
По добивање на врати објект,ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена(со исклучок на трошоците за превозот до и од таб)
Контактирајте Со Нас
Ако сте заинтересирани за работа со небо драко Onda,не двоумете се да контактирате со нас за производи,цената на преговори,превозот,или декларација или друга помош е потребно.ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
3M [24]
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Sequins
Затворање Тип:
Pullover
Облека Должина:
Редовни
Тип:
Лабава
Јака:
О Деколте
Монтажни Дел:
Никој
Затворање Тип:
Двоен-гради
Бренд Име:
3Wphtato
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Свеж

Избор на клиенти