.

.

New
2018 Перформанси носат основните кошула костим персоналните сребро и злато еластична paillette тенок тесни вест пејачот облека

2018 Перформанси носат основните кошула костим персоналните сребро и злато еластична paillette тенок тесни вест пејачот облека

DEN 1411.00
DEN 1411.20

Стока
Достапно.


Превозот Метод
Со ЕМС услуга(ЕМС Бесплатен превозот)потребни се околу 5-8 дена да брод на големи земји како САД, Западна Европа,Австралија, син на,меѓутоа,времето за испорака не е загарантирана, бидејќи транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги(освен за викенди и празници)
Ако имате повеќе прашања или барања на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.
Гаранција : 7 дена пари назад / 2-недели размена / 1-година поправка на услугата
Врати објектот мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена.
ГОЛЕМИНА/CM : S M L XL XXL
XXL 3 XL 4 XL 5 XL 6 XL
Посебни големини може да се прилагоди!
Начин на плаќање
Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
3M[23]
Затворање Тип:
Pullover
Облека Должина:
Редовни
Јака:
О Деколте
Монтажни Дел:
Никој
Бренд Име:
3Wphtato
Маскирани:
No
Декорација:
Никој
Материјал:
Ацетат
Обвивка Материјал:
Полиестер
дизајн:
сјајна
Стил:
Моден
Свеж

Избор на клиенти