.

.

New
S-6XL!!! 2018 Панк мода машка облека црвено тенок занитвам кожа вест костим пејачот облека

S-6XL!!! 2018 Панк мода машка облека црвено тенок занитвам кожа вест костим пејачот облека

DEN 2973.60

Стока
Достапно.


Превозот Услови ЕМС експрес сервис/Кина Пос/Хонгконг Пост и забрзан изразат услуги, вклучувајќи DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ.
Задоволството на клиентите е многу важно и нашите повратни информации оценка го одразува ова satifaction.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме
.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме
Начин на плаќање
Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање.ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе hve,и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Превозот Услови ЕМС експрес сервис/Кина Пос/Хонгконг Пост и забрзан изразат услуги, вклучувајќи DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ.
Превозот Метод
Со ЕМС услуга потребни се околу 5-8 дена да брод на големи земји како САД, Западна Европа,Австралија, син на,меѓутоа,времето за испорака не е загарантирана, бидејќи транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги(освен за викенди и празници)
Ако имате повеќе прашања или барања на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
Затворање Тип:
Еден Гради
Затворање Тип:
Еден Гради
Материјал:
Rayon
Облека Должина:
Редовни
Монтажни Дел:
Никој
Број На Модел На:
3M [27]
Бренд Име:
3Wphtato
Јака:
Пак надолу Јака
Маскирани:
No
Декорација:
Занитвам
Обвивка Материјал:
Полиестер
Облека фуста:
Нема копче патент
Облека тип:
Се посветам на еден морал
Облека Материјал:
pu
Стил:
Моден
Свеж

Избор на клиенти