.

.

New
Есен и зима без ракави јакни жените 2018 нова вест жените кратки и дебели жени надолу памук-поместена јакна женски елеци KL373

Есен и зима без ракави јакни жените 2018 нова вест жените кратки и дебели жени надолу памук-поместена јакна женски елеци KL373

DEN 766.00
DEN 1444.32

Стока
Достапно.


!Ве молиме забелешка : Ова е Кина е големина, генерално Помали од Европски и Американски големина 1-2 големина, кога да нарачате, ве молиме обратете се на големината на табелата , ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме, ние одговор во рок од 24 часа,ви Благодариме
големина на табелата (cm) CM биста должина рамо половината хип S 80-84 см 58 37 M 84-88 см 59 38 L 88-92 cm 60 39 XL 92-96 61 см 40 2 XL 94-98 cm 62 41 3 XL 98-102 cm 63 42
Поради различни начини на мерење, Pls дозволете 1-3 cm разлика !!
Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот
2. Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 1-3cm различни,вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.
Азија големина е секогаш мали .ве молиме изберете голем 1-2 големина

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови,Патентите
Јака:
Маскирани
Материјал:
Памук,Spandex
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
KL373
Бренд Име:
LYJDIQI
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Свеж

Избор на клиенти