.

.

New
Linhaoshengyue Должина од 110CM, вистински природен фокс крзно вест

Linhaoshengyue Должина од 110CM, вистински природен фокс крзно вест

DEN 13306.00
DEN 15840.00

Стока
Достапно.


1. грб lenght 110cm
2. Големината на вест е поголема од големината на телото 4cm-10cm, На пример,
вашето голо биста е 96cm, тогаш големината на вест =96cm+4cm=100cm изберете XXL
(Како тесни ве молиме изберете голема 4cm)
3. Ако не знаете како да го изберете вашиот големина,ве Молиме контактирајте го нашиот клиент service Leave
вашиот биста cm и хип cm
Мвест биста 88cm, Lвест биста 92 CM, XLвест биста 96cm, XXLвест биста 100cm, XXXlвест биста 105cm

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Облека Должина:
Долго
Материјал:
Акрилик
Декорација:
Крзно
Стил:
Формално
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
linhaoshengyue
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Свеж

Избор на клиенти