.

.

New
Жените Зима Вест Waistcoat 2017 Женска Долго Вест Јакна Без Ракави Јака Маскирани Надолу Памук Пријатна Вест Женски

Жените Зима Вест Waistcoat 2017 Женска Долго Вест Јакна Без Ракави Јака Маскирани Надолу Памук Пријатна Вест Женски

DEN 1370.00
DEN 1631.52

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Жените
Јака:
Мандарински Јака
Облека Должина:
Долго
Декорација:
Џебови,Патентите
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Леопард
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
R602
Материјал:
Памук
Големина:
Big yards
Се прилагодат на сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Земја на потекло:
Кина Пекинг
Шема:
Маскирна
Моделирање clotring:
Тенок
Стил:
Активни
Sleeve Стил:
Редовни
Свеж

Избор на клиенти