.

.

New
Топла Продажба! Есен Мажите Тенок Одговара Фустан Одговараат Вест Елеци Мажите Gilet Colete Мода Chaleco Hombre Сосема Нов

Топла Продажба! Есен Мажите Тенок Одговара Фустан Одговараат Вест Елеци Мажите Gilet Colete Мода Chaleco Hombre Сосема Нов

DEN 588.00
DEN 619.20

Стока
Достапно.


Топла Продажба! 2016 Есен Мажите Тенок Одговара Фустан Одговараат Вест Елеци, Мажите Gilet Colete Мода chaleco Hombre, Сосема Нов
Детали За Производот :
Внимание Ве Молам! 1.Овој Производ вклучува надворешниот вест само, не вклучува внатрешна маица, која само за подобро презентирање на овој член , pls ве молиме имајте предвид, ви благодариме! 2.Синџир во вест е за декорација само, производот не го вклучуваат овој синџир, pls се разбере, ви благодариме!
Големина Информации : Совети : 1. 100% Сосема Нов . 2. Спореди детали големини со твое, pls дозволете 1~3cm се разликуваат поради прирачник за мерење, ви благодариме! 3. Сите големина е Азија големина , не НИ/Евра големина, па ве молиме да купи 1~2 големина поголема кога ќе го поставите цел. 4. Како различни компјутери екранот боите различно , бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за разбирањето!

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Облека Должина:
Редовни
Пополнување:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Затворање Тип:
Еден Гради
Маскирани:
No
Јака:
V Деколте
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Полиестер
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Материјал:
Памук,Полиестер,Акрилик
Број На Модел На:
V3K
Свеж

Избор на клиенти