.

.

New
2017 Нова машка Повик Вест Со Мулти Џебови Памук Мажите Елеци Редовни Пет Бои Плус Големи Димензии 5XL Вест Мажите Лето Hotsales

2017 Нова машка Повик Вест Со Мулти Џебови Памук Мажите Елеци Редовни Пет Бои Плус Големи Димензии 5XL Вест Мажите Лето Hotsales

DEN 987.00
DEN 1370.88

Стока
Достапно.


2017 машка Повик Со Мулти-џебови Мажите Вест Памук Редовни Пет Бои Плус Големи Димензии 5 XL Вест Мажите на Риболов Лето Вест Мажите Целосно наредени со памук направи ти падна кул удобност. Дупли линии на полите и јака, убаво и издржливи. Погоден за риболов, качување, пешачење и други слободното време на отворено спорт. Мала тежина Мулти-pocketed gilet Мажите Safari Waistcoat.
Азија големина е помала од ЕУР/НАС, ве молиме проверете ја Етикетата големина и correspeding НАС/EUR големина. Земете Етикетата големина како стандард. Ве молиме проверете ја големината забелешка внимателно пред цел.Треба било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас за предлози.
Големина Референца :

Детали

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Мажи
Материјал:
Акрилик,Spandex,Микрофибер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Јака:
V Деколте
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Декорација:
Џебови
Тип:
Редовни
Маскирани:
No
Бренд Име:
Таа Xiang Г-Ѓа
Број На Модел На:
MV-2302FC
Вест Големина :
Азија Големина L, XL, 2XL,3XL,4XL,5XL
Вест Боја :
Каки,Зелена, Беж, Сива,Бела
Обвивка Материјал:
Памук
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Вест
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
Памук
Монтажни Дел:
Никој
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Стил:
Причинско
Свеж

Избор на клиенти