.

.

New
Жешка Нов 2017 Мода Зима Бело Патка Надолу Вест Мажите Крзно Јака Дебели Тенок Outerwear Waistcoat Секојдневен Палта Chaleco Hombre 1707

Жешка Нов 2017 Мода Зима Бело Патка Надолу Вест Мажите Крзно Јака Дебели Тенок Outerwear Waistcoat Секојдневен Палта Chaleco

DEN 1241.00
DEN 1909.92

Стока
Достапно.


S : рамо : 41cm биста : 104cm должина : 61cm
М : рамо : 42 см биста : 108cm должина : 63 см
L : рамо : 44 см биста : 114cm должина : 65 cm
XL : рамо : 45 cm биста : 120cm должина : 67 cm
2 XL : рамо : 46 см биста : 128cm должина : 69 см
3 XL : рамо : 47 см биста : 136cm должина : 69 см
внимание : големината можеби имаат 1-3cm грешки,и бојата можеби треба малку поинаква од пик,се надевам дека ќе се разбереме!

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Мажи
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Затворање Тип:
Патент
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Јака:
Мандарински Јака
Број На Модел На:
1707
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Декорација:
Џебови
Бренд Име:
Jinsen Aite
Маскирани:
No
Пополнување:
Бела патка надолу
Материјал:
Надолу
Свеж

Избор на клиенти