.

.

New
Женски Вест Палта без Ракави едно Копче Краток Жените Елеци Женски Пролет Waistcoat се Сврти Надолу Јака Секојдневен Вест VE003

Женски Вест Палта без Ракави едно Копче Краток Жените Елеци Женски Пролет Waistcoat се Сврти Надолу Јака Секојдневен Вест VE003

DEN 672.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.

Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
QDoes овој производ доаѓаат со мало пакет
А Ние го прогласија за пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
ЧИ сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена
На Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, tha.
QHow колку чини да брод за мојата земја
APackage помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Производ големина
Поради различни серии и неизбежна разлика во предмети себе и да го следи прилагодувањата на бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% да тие предмети.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
QHow не ми плати за мојата купување
А ние прифаќа следниве начини на плаќање кредитна картичка; moneybookers;TT;western union.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

Детали

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
VE003
Декорација:
Tassel
Затворање Тип:
Едно Копче
Материјал:
Полиестер,Памук
Бренд Име:
OLGITUM
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Моден
Sleeve Стил:
Редовни
Свеж

Избор на клиенти