.

.

New
02-38 Транспарентен F5 5mm LED 7 седум боја емитуваат светлина диоди се врти бавно да трепка 100 парчиња/многу

02-38 Транспарентен F5 5mm LED 7 седум боја емитуваат светлина диоди се врти бавно да трепка 100 парчиња/многу

DEN 105.60

Стока
Достапно.


3ММ LED
Правец на ветер : :
Транспарентен :
Правец на ветер : :
Транспарентен :
5 MM LED
Правец на ветер : :
Транспарентен :
Комплет :
Правец на ветер : :
Транспарентен :
O603 LED
O603
Комплет :
O805 LED
O805
Комплет :
1206 LED
Комплет :
СВЕТИЛКИ 3 W
1 W СВЕТИЛКА
5 O5 O :
5730 5630

Детали

Број На Модел На:
светлина
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти