.

.

New
Нови 4.3 инчен LTE430WQ-F0B-0BB LTE430WQ-F0B-0BS LTE430WQ-F0B-0CS LTE430WQ-F0B-0BU екран на допир digitizer

Нови 4.3 инчен LTE430WQ-F0B-0BB LTE430WQ-F0B-0BS LTE430WQ-F0B-0CS LTE430WQ-F0B-0BU екран на допир digitizer

DEN 256.00
DEN 312.00

Стока
Достапно.


1___

Детали

Број На Модел На:
LTE430WQ-F0B-0BB LTE430WQ-F0B-0BS LTE430WQ-F0B-0CS LTE430WQ-F0B-0BU
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
htytech
Свеж

Избор на клиенти