.

.

New
10pcs Мобилен Екран Заштитник Сјајни Јасно/Мат/Нано Заштитни Филмови за Xiaomi Xiomi Redmi Забелешка 3 Про Note3/Забелешка 4 LCD Guard

10pcs Мобилен Екран Заштитник Сјајни Јасно/Мат/Нано Заштитни Филмови за Xiaomi Xiomi Redmi Забелешка 3 Про Note3/Забелешка 4

DEN 109.00
DEN 109.44

Стока
Достапно.

10pcs Екран Заштитник За Xiaomi Redmi Забелешка 3 Pro/Забелешка 4 + крпа;
3 вида на Екранот заштитник :
Пакет & инсталација
Нашиот магацин (еден агол) :

Детали

Материјал:
Јасно, Мат, Нано Експлозија Доказ
Бренд Име:
YANLUANY
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi Забелешка 4, Redmi Забелешка 3,Redmi Забелешка 3 Про
Пакет:
No
Карактеристики:
Мат,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Мобилен телефон подарок:
заштитна фолија
Употреба:
screen protector
Компатибилен Телефон Модел 1:
За Xiaomi Redmi Note3 Про
Компатибилен Телефон Модел 2:
За Xiaomi Redmi Забелешка 4
Материјал:
ПЕТ пластична мембрана
Свеж

Избор на клиенти