.

.

New
9H Калено Стакло LCD Екран Заштитник Shield Филм За Fujifilm FUJI X-T10 XT10 Камера Додатоци

9H Калено Стакло LCD Екран Заштитник Shield Филм За Fujifilm FUJI X-T10 XT10 Камера Додатоци

DEN 441.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Обезбедува супер висока дефиниција јасност. Чекор 5 Усогласена позиција во прилог повторно, потоа малку потешко четири граница. КОМПАТИБИЛНОСТ : За Fujifilm FUJI X-T10 Количина : 1* Калено Стакло Екран Покрие Заштитник 1* инсталација алатка Камерата е само за демонстрација и НЕ е вклучена за продажба. Чекор 4 Отстранување на горниот заштитна фолија. Заоблени Работ 2.
ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО ПОЛИТИКА
Ако сте во потрага за масовно купување,ние може да обезбеди wholesales цена за вас. Чекор 2 Користете го брише чистење на екранот е прав или туѓи тела.
Ве молиме погледнете повеќе детали во горниот дел на превозот обвиненија.
ПРЕВОЗОТ
Ние брод во две фирми ден. Анти-да се загрози Филм Направен за да се заштити вас и вашата Камера - ако тоа не се скрши, со калено стакло паузи во мали парчиња кои се држат заедно, што го прави побезбеден за корисници.
Сад пакети ќе биде испорачуван e Packet Прва Класа Пошта, и ќе обезбеди бесплатно и trackable превозот за повеќето од НАС налози, освен некои ниска вредност на објектите.Калено Стакло (Стакло Материјал) Вистински Калено Стакло Направени со проѕирно стакло што поминала низ специјализираните калено-стакло третман, со водечка индустрија на тврдоста на 9 H, само под дијамант со цврстина на 10 H. Упатство за инсталација : Чекор 1 ве Молиме изберете прашина место. Повеќето пакет ќе се trackable, но некои ќе се trackable кога пакети се во Кина, но не и следење на информации може да бидат обезбедени откако предмети ја напушти Кина.

Детали

Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Бренд Име:
ickoy
Со Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Нула Доказ
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Свеж

Избор на клиенти