.

.

New
Нова Најдобри Ултра Тенок Анти-Експлозија Евтини 2.5 D 0.26 mm 9H Калено Стакло Екран Заштитник За Meizu М3 Забелешка 5.5 инчен

Нова Најдобри Ултра Тенок Анти-Експлозија Евтини 2.5 D 0.26 mm 9H Калено Стакло Екран Заштитник За Meizu М3 Забелешка 5.5 инчен

DEN 198.00
DEN 239.04

Стока
Достапно.

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Нова Најдобри Ултра Тенок Анти-Експлозија Евтини 2.5 D 0.26 mm 9 H Калено Стакло Екран Заштитник За Meizu М3 Забелешка 5.5 инчен

Детали

Материјал:
За Meizu М3 Забелешка
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Meizu
Пакет:
No
осветлување:
За MEIZU М3 Забелешка торба MEIZU coque Нови Најдобри Ултра Тенок Анти-Експлозија
Најчестиот Вид:
За MEIZU М3 Белешка телефонот MEIZU capinha Евтини 2.5 Dpink
Тип На Производ:
За MEIZU М3 Забелешка покрие MEIZU carcaso 0.26 mm 9H Калено Стакло
дизајн:
За MEIZU М3 Забелешка покрие MEIZU capa Екран Заштитник Fortelefon
Бродови Од:
За MEIZU М3 Белешка телефонот MEIZU carcaso Meizu М3 Забелешка 5.5 inchcelular
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација
Свеж

Избор на клиенти