.

.

New
За A9 Samsung стакло калено стакло екран заштитник целосно покритие за Samsung Галакси A9 калено стакло MOFi оригиналната заштита на филмот

За A9 Samsung стакло калено стакло екран заштитник целосно покритие за Samsung Галакси A9 калено стакло MOFi оригиналната заштита

DEN 336.00
DEN 353.28

Стока
Достапно.

За A9 Samsung стакло калено стакло екран заштитник целосно покритие за Samsung Галакси A9 калено стакло MOFi оригиналната заштита на филмот

Детали

Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси A9
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
diyabei
Дебелина:
за 0.2 мм-0,3 mm
Материјал:
Нано-обложена Калено Стакло Филм
Употреба:
Заштита на телефонот на екранот од прашина и нула
Состојба:
100% Сосема Нов
Површинска цврстина:
9H
користете модел:
За Samsung Галакси A9 6.0
Свеж

Избор на клиенти