.

.

New
ESVNE (2 парчиња/многу) 0.26 mm 2.5 D Заштитна Стакло За iPhone 7 стакло iPhone 7 Plus Екран Заштитник На Калено Стакло Филм

ESVNE (2 парчиња/многу) 0.26 mm 2.5 D Заштитна Стакло За iPhone 7 стакло iPhone 7 Plus Екран Заштитник На Калено Стакло Филм

DEN 138.00
DEN 229.92

Стока
Достапно.


ESVNE (2 парчиња/многу) 0.26 mm 2.5 D Заштитна Стакло За i Phone 7 стакло i Phone 7 Plus Екран Заштитник На Калено Стакло Филм
Нашите Канцеларии и складишта Рок на Услугата за Испорака За плаќање може да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање. И ве молиме љубезно се населат во рок од 3 дена откако ставање наредби. Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа; откако ќе заврши, ние ќе ја процесира вашата нарачка ПОБРЗО. Ако вашата цел е затворена поради безбедносни причини, треба да поднесе барање до aliexpress. Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор на Медијацијата ќе биде процес веднаш и тоа трае 7-10 работни дена за да стигнат до вашата сметка. Се враќа Повратни информации за Вашето задоволство и позитивни feeback е многу важно за нас ,ве молиме оставете позитивни и 5 ѕвезди, ако сте satisified со нашите предмети и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти nagetive повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобрите клиенти услуги.

Детали

боја:
За iPhone 7, За iPhone 7 Плус
Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Бренд Име:
ESVNE
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 7
Со Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
Тип:
За 7 стакло iphone
Type1:
За iphone 7 стакло
Type2:
За 7 iphone на стакло
type3:
За iphone 7 стакло Екран Заштитник
type4:
За iPhone 7 Плус Стакло
type5:
за стакло 7 iphone
type6:
За 7 iphone на стакло
Свеж

Избор на клиенти