.

.

New
9H Калено Стакло За Huawei P8 P9 P10 Лајт 2017 Чест 7 Lite 8 4C 5A десна страна-L21 6C Нова Smart 5C Y3 Y5 2 II Екран Заштитник Филм

9H Калено Стакло За Huawei P8 P9 P10 Лајт 2017 Чест 7 Lite 8 4C 5A десна страна-L21 6C Нова Smart 5C Y3 Y5 2 II Екран Заштитник

DEN 156.00
DEN 191.04

Стока
Достапно.

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
9 H Калено Стакло За Huawei P8 P9 P10 Лајт 2017 Чест 7 Lite 8 4 C 5 A десна страна-L21 6 C Нова Smart 5 C Y3 Y5 2 II Екран Заштитник Филм

Детали

Материјал:
1 персонални компјутери, 2 компјутери
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Со Мало Пакет:
No
Бренд Име:
mksup
Големина:
for Huawei Huwei balr Huaweii Cristal 1 pcs etui Telefonoa movil
Тип На Производ:
за Хаваи Huawe прекрасен hoesje Huawi Хаваи capinha celular Huewei
is_customized:
for Huawi Huawey Bag funda Huawe Hawei hoesje Telefon Huawe Bag
Инсталација:
за Huaewi Huaiwei преносни etui Huaewi Huawi capa balr Huawei
Примена:
за Екран Tempere carcasa etui Заштитник Телефон estojo funda
Материјал:
за Trempe Verre Симпатична Телефон Темперамент Телефон balr carcasas capinha
Компатибилен Модел:
За Huawei Чест 4C G Игра Мини 5C 7 Lite 6C Нова Smart
Компатибилен Model2:
За Huawei P8 Лајт ALE-L21 P9 Лајт ЕВА-L09 L19 L29
Компатибилен Model4:
Калено Стакло За Huawei Искачи P9 P9 Лајт Калено Стакло Случај
Компатибилен Model5:
Калено Стакло За Huawei Чест 7 Lite 8 Лајт 2017
Број На Модел На:
Калено Стакло За Huawei Y3 Y5 II 2
Компатибилен Модел 8:
Калено Стакло За Huawei 5A десна страна-L21 Y5 II ЧУН-U29 Стакло Случај
Свеж

Избор на клиенти