.

.

New
тестирани Телефон екран на Допир Панел За леново a526 526 на Екранот на Допир, Пред Стакло Digitizer Пред Чаша Црно Бела Боја

тестирани Телефон екран на Допир Панел За леново a526 526 на Екранот на Допир, Пред Стакло Digitizer Пред Чаша Црно Бела

DEN 310.00
DEN 325.92

Стока
Достапно.


За Леново A526 екран на Допир за замена
1. Контрола на квалитет : Сите мобилен телефон резервни делови мора да помине на инспекција на нашите професионални КК тим ; 2. Време на испорака : Олово време е 1 или 2 работни дена; 3. Производство на гаранција : ние нудиме 6 месеци гаранција; 4. По услуга : една по Една по-услуга; 5. Производ модел : Ние можеме да им понуди на сите видови на резервни делови за мобилни телефони; 6. Информации : Ние споделување на најновите информации на мобилен телефон резервни делови во Кинескиот пазар со сите наши клиенти.

Детали

боја:
Црна, Бела
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Со Мало Пакет:
No
Бренд Име:
IMIDO
Свеж

Избор на клиенти