.

.

New
Екран Заштитник Xiaomi Mi6 Калено Стакло Nillkin Неверојатни H & H+PRO Стакло За Xiaomi Mi6 M6 5.15 инчен Телефон

Екран Заштитник Xiaomi Mi6 Калено Стакло Nillkin Неверојатни H & H+PRO Стакло За Xiaomi Mi6 M6 5.15 инчен Телефон

DEN 362.00
DEN 452.64

Стока
Достапно.


Xiaomi Mi6 Калено Стакло Nillkin Неверојатни H & H+PRO Екран Заштитник За Xiaomi Mi6 M6 5.15 инчен Телефон
Ве молиме имајте во предвид :
Само предната страна е направена од калено стакло.
Назад за општата дефиниција филм,а не стакло.
Неверојатни H / H Плус ПРО материјал е Калено стакло.
разликата помеѓу Неверојатни H , H+,H +Pro
H = 0.33 мм, рамни работ H Плус=0.3 mm 2.5 D лак работ H+Pro = 0.2 мм, 2.5 D лак работ, тоа е побезбеден и stronge 2.5 D Шематски дијаграм
Бидејќи рамката на оригиналот телефон екран не е рамна, но со облини, така што екранот на телефонот не може да бидат целосно покриени, на екранот заштитник може само опфатени на рамна површина на мобилен телефон, ве молиме љубезно ве молиме да знаете пред да го порачаат.

Детали

боја:
Неверојатни H, Неверојатни H Плус ПРО
Материјал:
калено стакло
Бренд Име:
NILLKIN
Со Мало Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
Мвр 6
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Тип:
Неверојатни H & H+PRO
неверојатни h:
0.3 мм Не 2.5 D
Неверојатни H+Pro:
0.2 мм 2.5 D
тип 2:
за xiaomi mi6
Свеж

Избор на клиенти