.

.

New
Нови 5PCS/многу Анти-Отсјај МАТ Екран Заштитник За CHUWI HiBook 10.1-инчен Табела PC Анти Отпечаток Бесплатен Превозот

Нови 5PCS/многу Анти-Отсјај МАТ Екран Заштитник За CHUWI HiBook 10.1-инчен Табела PC Анти Отпечаток Бесплатен Превозот

DEN 433.00
DEN 455.52

Стока
Достапно.


Детали

Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
ZUCZUG
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Материјал:
домашно милениче
боја:
Транспарентна
statu:
во парк
Карактеристики:
мат екран заштитник
Продаваат на мало ПП Торба:
Yes
Од:
од фабриката директно
време на испорака:
5 работни дена
MOQ:
5pcs
Продажба Точка :
најниска цена
ОДГОВАРА ЗА:
За CHUWI HiBook 10.1-инчен Табела PC
Свеж

Избор на клиенти