.

.

New
Нови 10pcs/многу големо Висока Clear LCD Пред Екран Заштитник Филм За К-Допир M1S Заштитна Фолија Бесплатен Превозот

Нови 10pcs/многу големо Висока Clear LCD Пред Екран Заштитник Филм За К-Допир M1S Заштитна Фолија Бесплатен Превозот

DEN 369.00
DEN 388.32

Стока
Достапно.


Детали

Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
ZUCZUG
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Материјал:
домашно милениче
боја:
Транспарентна
statu:
во парк
Карактеристики:
Висок ЈАСНО екран заштитник
Продаваат на мало ПП Торба:
Yes
Од:
од фабриката директно
време на испорака:
5 работни дена
MOQ:
10pcs
Продажба Точка :
најниска цена
ОДГОВАРА ЗА:
За К-Допир M1S
Свеж

Избор на клиенти