.

.

New
9H Калено Стакло LCD Екран Заштитник Shield Филм За Nikon D750 Камера Додатоци

9H Калено Стакло LCD Екран Заштитник Shield Филм За Nikon D750 Камера Додатоци

DEN 441.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте не доколку сте заинтересирани. Чекор 4 Отстранување на горниот заштитна фолија. Чекор 5 Усогласена позиција во прилог повторно, потоа малку потешко четири граница. Заоблени Работ 2.Калено Стакло (Стакло Материјал) Вистински Калено Стакло Направени со проѕирно стакло што поминала низ специјализираните калено-стакло третман, со водечка индустрија на тврдоста на 9 H, само под дијамант со цврстина на 10 H. Чекор 2 Користете го брише чистење на екранот е прав или туѓи тела.

Детали

Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Бренд Име:
ickoy
Со Мало Пакет:
Yes
Тип:
Назад филм
Карактеристики:
Нула Доказ
На работ на работ Покриеност:
No
Свеж

Избор на клиенти