.

.

New
сфор HTC U Игра Екран Заштитник 9H Nillkin Неверојатни H Калено Стакло За HTC U Игра

сфор HTC U Игра Екран Заштитник 9H Nillkin Неверојатни H Калено Стакло За HTC U Игра

DEN 362.00
DEN 452.64

Стока
Достапно.


Детали

боја:
Lucent
Материјал:
калено стакло
Бренд Име:
NILLKIN
Со Мало Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
HTC
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Лесен за Инсталација,Нула Доказ
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Свеж

Избор на клиенти