.

.

New
Оригиналниот ZEASAIN 0.3 mm Премиум Екран Заштитник Калено Стакло За Xiaomi Redmi Забелешка 2 Note2 Xiomi 2.5 D Заштитна Фолија

Оригиналниот ZEASAIN 0.3 mm Премиум Екран Заштитник Калено Стакло За Xiaomi Redmi Забелешка 2 Note2 Xiomi 2.5 D Заштитна Фолија

DEN 239.52

Стока
Достапно.


ZEASAIN, Подобро отколку што треба ! Карактеристики : 9 H цврстина,Анти-Нула Ултра јасно, 99% транспарентност 2.5 D Заоблени работ, се чувствува повеќе мазна и убава 0.3 mm дебелина,го заштитите вашиот телефон е оригинална убавина Чувствителна функција,го прави вашиот екран осетлив на допир искуство, како мазна како некогаш. Пакување Содржина : 1 * ZEASAIN Калено Стакло 1 * сандак 1 * Меки Торба 1 * Прашина-апсорбер 1 * Упатство Налепница 1 * Прирачник за Корисникот 1 * Брише 1 * Микрофибер Крпа 1 * Мали пластични алатка 1 * Мали пластични алатка(За пилинг се користи калено стакло)
Калено Стакло Специјално Дизајниран За : Xiaomi Redmi Забелешка 2


Детали

боја:
Xiaomi Redmi Забелешка 2
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Со Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
ZEASAIN
Thicknes:
0.3 mm
Тврдост:
9H
Функција:
Анти-Нула,Анти Отпечаток,Анти-Експлозија
боја:
Транспарентна
Тип:
калено стакло екран заштитник
Edge:
2.5 D Криви
Компатибилен Телефон:
Xiaomi Redmi
Компатибилен Модел На Телефон:
Xiaomi Redmi Забелешка 2
Свеж

Избор на клиенти