.

.

New
WIERSS целосно Покривање Калено Стакло Екран Заштитник За Xiaomi Mi 5X Xiaomi Mi5X 4GB RAM меморија 64GB ROM Заштитна Стакло филм

WIERSS целосно Покривање Калено Стакло Екран Заштитник За Xiaomi Mi 5X Xiaomi Mi5X 4GB RAM меморија 64GB ROM Заштитна Стакло

DEN 142.56

Стока
Достапно.


Премиум целосно Покривање Калено Стакло Екран Заштитник
Функција : Материјал : Калено стакло Дебелина : 0.26 mm Цврстина : 9 H Боја : црно бело злато Специјални : 2.5 D криви површината Целосна Покриеност екран Калено Стакло
Пакет Содржина : 1* цел екран калено стакло 1* екран чистење на хартија(Сува) 1* Алкохол за чистење на хартија(Мокра)
Погоден за : За Xiaomi Mi 5 X Mi5 X(4 GB RAM меморија 64 GB ROM)/5.5-инчен

Детали

Материјал:
За Xiaomi Mi 5X
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
wierss
За Xiaomi Mi 5X Mi5X(4GB RAM меморија 64GB ROM):
За Xiaomi Mi 5X За Xiaomi Mi5X(4GB RAM меморија 64GB ROM)
Свеж

Избор на клиенти