.

.

New
50pcs Висока Дефиниција стакло филм за Samsung Галакси S8 активни Калено Стакло Екран Заштитник

50pcs Висока Дефиниција стакло филм за Samsung Галакси S8 активни Калено Стакло Екран Заштитник

DEN 911.52

Стока
Достапно.

Ако екранот на телефонот е криви, нашиот екран заштитник не може да се покрие криви дел на екранот.3 mm дебели & 95%+ светлина пенетрација, плус добра адхезија, ја задржува оригиналната гледање квалитет и се чува оригиналната допир искуство.
50pcs Висока Дефиниција стакло филм за Samsung Галакси S8 активни Калено Стакло Екран Заштитник
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1. Високо-одговор & Висока транспарентност : Само 0. Драг пријател,ако имате било какви проблеми, pls се чувствуваат слободни да контакт со нас, наместо да се применуваат спор или напуштање на негативни повратни информации! ајде да ги задржи добрите деловни односи. Oleophobic слој го намалува smudges и отпечатоци од прсти, и обезбедува лесно чистење. Ако се продолжи времето за испорака, што се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа, ние ќе ви ги даде целосна наплата . Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", Тоа не може да биде песна откако пратката лево Кина. Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат. ако unluckly стаклото се скрши, pls се земе слики на нас , ние ќе ви испратиме нова или рефундирање како ви се допаѓа. На сликата подолу се за вашиот референца, ако треба реалната слика, ве молиме контактирајте со нас! 8. Ако ви треба целосна следење, ве Молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" или " Ali Express Стандард за Испорака ".

Детали

боја:
за s8 активни
Материјал:
јасно домашно милениче не стакло, Калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ
Со Мало Пакет:
No
Бренд Име:
esobest
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
На работ на работ Покриеност:
No
Пакет:
No
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S8
Површинска цврстина:
9H калено стакло филм
Дебелина:
0.3 mm 2.5 D
Употреба:
Анти-Експлозија ,анти-нула,Shatterproof
Модел:
За Samsung Галакси s8 активни Калено Стакло Екран Заштитник
квалитет:
Врвот
Бесплатен превозот :
Yes
Функција:
калено стакло
Свеж

Избор на клиенти