.

.

New
9H 2.5 D целосно Покривање Калено Стакло Екран Заштитник за Huawei Колега 8 Mate8 NXT-AL10 Колега 9 MHA-L09 MHA-L29 Заштитна Стакло филм

9H 2.5 D целосно Покривање Калено Стакло Екран Заштитник за Huawei Колега 8 Mate8 NXT-AL10 Колега 9 MHA-L09 MHA-L29 Заштитна

DEN 138.72

Стока
Достапно.


Премиум целосно Покривање Калено Стакло Екран Заштитник
Функција : Материјал : Калено стакло Дебелина : 0.26 mm Цврстина : 9 H Боја : црно бело злато Специјални : 2.5 D криви површината Целосна Покриеност екран Калено Стакло
Пакет Содржина : 1* цел екран калено стакло 1* екран чистење на хартија(Сува) 1* Алкохол за чистење на хартија(Мокра)
Погоден за : за Huawei Колега 8 /(Mate8 NXT-AL10 CL00 DL00 L09 L29 TL00) 6.0-инчен за Huawei Колега 9 /MHA-L09 MHA-L29 5.9-инчен

Детали

боја:
Црна Боја, Бела Боја, Боја На Злато
Материјал:
за Huawei Колега 8, за Huawei Колега 9
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
wierss
Пакет:
No
за Huawei Колега 9 /MHA-L09 MHA-L29:
за Huawei Колега 8 /(Mate8 NXT-AL10 CL00 DL00 L09 L29 TL00) 6.0-инчен
Свеж

Избор на клиенти