.

.

New
9H Калено Стакло Екран Заштитник За Huawei Y6 II Компактен Y6 2 Мини 5.0 инчи ( Не Y6II ) Оригинални Заштитна Фолија

9H Калено Стакло Екран Заштитник За Huawei Y6 II Компактен Y6 2 Мини 5.0 инчи ( Не Y6II ) Оригинални Заштитна Фолија

DEN 158.00
DEN 191.04

Стока
Достапно.

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
9 H Калено Стакло Екран Заштитник За Huawei Y6 II Компактен Y6 2 Мини 5.0" инчи ( Не Y6 II ) Оригинални Заштитна Фолија

Детали

боја:
За Y6 II Компактен
Материјал:
1 персонални компјутери, 2 компјутери
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Пакет:
No
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Употреба:
Мобилен Телефон
Големина:
for Huawei Huwawei coque Huwei Coffee 1 pcs coque aksesuar fundas
Тип На Производ:
за Hawei Huawey carcasas kryty Хаваи Huawei ајакс Покриеност Huaewi
is_customized:
for Huwawei Huawai Telefon Cute Huawey Huawi Cute carcasas ascend
Инсталација:
за Huaiwei Huawey estuche Покрие Huawe Hauwei bollmann) телефон прекрасен Huwei
Примена:
за Зајакнато Заштита capinha Симпатична temperato Templado funda carcaso
Материјал:
за temperato Телефон Симпатична телефон Заштитна Templado capinha hoe
Материјал:
0.26 mm 9H HD Калено Стакло
Модел за:
За Huawei Y6 II Компактен Y6 2 Мини 5.0
Свеж

Избор на клиенти