.

.

New
Леново P70 Екран Заштитник Nillkin Филм Јасни / Мат Екран Заштитник За Леново P70

Леново P70 Екран Заштитник Nillkin Филм Јасни / Мат Екран Заштитник За Леново P70

DEN 287.04

Стока
Достапно.


Nillkin За Леново P70 Екран Заштитник Јасно / Мат Екран Со Некоја Заштитна Фолија За Леново P70 Бесплатен Превозот
Ова е Јасен Филм Ако ви треба Мат ве Молиме да ни кажете во ред

Детали

боја:
Lucent, Мат
Материјал:
домашно милениче
Бренд Име:
NILLKIN
Со Мало Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
Леново
Пакет:
Yes
Карактеристики:
matte
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
За моделот:
За Леново P70
Свеж

Избор на клиенти