.

.

New
за Алкател Еден Допир Идол 2 Калено Стакло Екран Заштитник 2.5 безбедност Заштитен Филм на Idol2 6037 onetouch 6037K 6037Y 6037I

за Алкател Еден Допир Идол 2 Калено Стакло Екран Заштитник 2.5 безбедност Заштитен Филм на Idol2 6037 onetouch 6037K 6037Y 6037I

DEN 97.00
DEN 129.12

Стока
Достапно.

за Алкател Еден Допир Идол 2 Калено Стакло Екран Заштитник 2.5 безбедност Заштитен Филм на Idol2 6037 onetouch 6037 K 6037 Y 6037 I Калено Стакло Екран Карактеристики
1. 9 H цврстина
2. Анти-отпечатоци слој
3. Незаменлива чувствителност на допир
4. HD оптички transmittance
5. Лесна инсталација
6. Ултра тенок, околу 0,3 mm, ултра трајни
7. 2.5 D Површина

Детали

боја:
Транспарентна
Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
Toshiba
Пакет:
No
Бренд Име:
MAKISS
со силна кутија пакет:
Имаат
експлозија доказ:
Поддршка
анти нула:
Поддршка
Свеж

Избор на клиенти