.

.

New
ITEUU S7 2 ПАРЧИЊА Премиум Ultrathin Калено Стакло Екран Заштитник Филм за Samsung S7 Екранот Стража 0.25 mm за Samsung S7

ITEUU S7 2 ПАРЧИЊА Премиум Ultrathin Калено Стакло Екран Заштитник Филм за Samsung S7 Екранот Стража 0.25 mm за Samsung S7

DEN 153.00
DEN 191.04

Стока
Достапно.


Премиум Калено Стакло Екран Заштитник Филм за Samsung Галакси S7
Информации За Производот
Бренд : ITEUU Анти-отпечатоци слој Незаменлива допир чувствителност Отпорност и shatterproof Дебелина : 0.25 mm Цврстина : 9 H Компатибилен со : Samsung Galaxy S7 Меур-бесплатно, лесно се инсталира, и совршено се вклопуваат 99.99% HD Јасност и екран осетлив на допир Точноста Прецизни ласерски сече калено стакло направени со полиран, 2.5 D заоблени рабови. Трговија на големо : поддршка Ќе се купи еден,ние испрати 2 парчиња!

Детали

Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Ултра-тенки
Пакет:
Yes
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S7
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
ITEUU
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Со Мало Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен со:
Галакси S7
Трговија на големо:
Поддршка
Пакување:
тешко кутија
Дебелина:
0.25 mm
Тврдост:
9 h
Свеж

Избор на клиенти