.

.

New
2 парчиња Калено Стакло за HUAWEI Чест 5x GR5 Заштитна Фолија 0.26 mm 9H премиум Експлозија Доказ Toughed Филм Случај

2 парчиња Калено Стакло за HUAWEI Чест 5x GR5 Заштитна Фолија 0.26 mm 9H премиум Експлозија Доказ Toughed Филм Случај

DEN 168.00
DEN 180.48

Стока
Достапно.

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. ИЛИ, можете да изберете
за да имате замена. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.26 mm 9 H премиум Експлозија Доказ Toughed Филм Случај
Објектот Карактеристики : Премиум калено стакло филмот е направен со специјално обработена стакло за да го заштитите екранот на уредот од шокови и гребнатини
Oleo фобичен Слој
На oleo фобичен слој може да се спречи отпечатоци од прсти или други дамки, и да се направи филмот лесно да се чисти
Чувствителна Работа, Нежен Допир
На само-лепило силикони може допир на екранот без проблеми.Додатоци
доаѓаат со 3-месечен гарантен. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на
вас, како е можно поскоро со одговор.com/store/1396416
1.
Ние ќе пакет на стока исклучително внимателно,но ако за жал стоката се скршени,ве молиме да ги преземат слики на нас,ние ќе испрати нов или наплата. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени
https : //www. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.купувачите ги сноси сите reponsibilities за сите дополнителни
трошоци како увозни давачки,даноци трошоци(ако ги има)
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Детали

боја:
за HUAWEI GR5, за HUAWEI Чест 5X
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Бренд Име:
ZIQI
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Материјал:
калено стакло екран заштитник
Тврдост:
9H pelicula де vidro
Дебелина:
0.3 mm
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
coque funda fundas capa луксузни додатоци:
pelicula де vidro , заштитник де ла pantalla
Калено Стакло За HUAWEI 5X Х5 GR5:
Екран Заштитник за HUAWEI Чест 5x GR5
за HUAWEI Чест 5x GR5Screen Заштитник:
Премиум Калено Стакло за HUAWEI Чест 5x GR5
Свеж

Избор на клиенти