.

.

New
Екран Заштитник Леново Атмосфера, C A2020 Калено Стакло 9H 0.26 mm 2.5 D Анти-Експлозија Стакло За Леново Атмосфера, C A2020a40

Екран Заштитник Леново Атмосфера, C A2020 Калено Стакло 9H 0.26 mm 2.5 D Анти-Експлозија Стакло За Леново Атмосфера, C A2020a40

DEN 143.52

Стока
Достапно.


Детали

боја:
Lucent
Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Пакет:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
Леново
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
Yes
Бренд Име:
NILLKIN
Со Мало Пакет:
Yes
Модел:
Леново Атмосфера C
Материјал:
калено стакло
калено стакло:
Само Пред
За Леново A2020a40:
За Леново Атмосфера, C A2020a40
Свеж

Избор на клиенти