.

.

New
За Asus Zenfone 4 Seifie ZB553KL Калено Стакло Екран Заштитник 2.5 9h Безбедност Заштитен Филм на Zenfone4 Zb553 KL Zb 553KL

За Asus Zenfone 4 Seifie ZB553KL Калено Стакло Екран Заштитник 2.5 9h Безбедност Заштитен Филм на Zenfone4 Zb553 KL Zb 553KL

DEN 132.00
DEN 188.16

Стока
Достапно.

Ако нема проблем,plz ни остави 5 започнете postive повратни информации Продавница : погодност 365days.
Политика За Испорака -
Повратни информации Plz cheack пакетот и објектот внимателно за да бидете сигурни дека нема проблем пред да го потпише Пакет ; Ако имате било каков проблем или не се целосно задоволни со купувањето,pllz не двоумете се да con tace нас, прво пред да замине негативни повратни информации. Експлозија-доказ , да се загрози отпорни на стаклото се скрши во мал дел од остри, побезбеден отколку други производи од стакло;
6.
Производ Карактеристики
Пакување-
Pl Z љубезно, истакна Нема Мало Пакување : 1 OPP вреќа + 1 ткаенина за чистење+1 влажна брише +1 екран заштитник. Ако сакате Со следење, ве молиме изберете превозот начин "Кина Пост регистрирани Воздух Mail" Или " руски Воздух ", но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.Plz забележите ние ќе не одговара за царински давачки.Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Ако Вкупниот 75days минатото се уште не го добие тоа, ќе те направи целосна наплата.
За Asus Zenfone 4 Seifie ZB553 KL Калено Стакло Екран Заштитник 2.Ултра-тенок стакло( T≈0.Ние ќе rsolve проблем да ве задоволи. (Но, не грижете се ,ние ќе ги пакувам добро , ако unluckly стаклото се скрши ,pls се земе слики на нас ,ние ќе ви испратиме нова или ви вратат парите )
Инсталација Чекори
Плаќање
Во моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Westion Унија,Маестро дебитна картичка,Web Money и банката за транс .

Детали

боја:
Јасно Не Се Целосно Покривање
Материјал:
ZB553KL Стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
ASUS
Бренд Име:
IMIDO
На работ на работ Покриеност:
No
Пакет:
No
Модел:
За Asus Zenfone 4 Seifie ZB553KL
статус:
во парк
Состојба:
ново на пазарот
Употреба:
Заштита Стакло Екран Маска
Функција:
Супер јасно
транспарентност:
Во 99%
Материјал:
најдобар квалитет Јапонски стакло
Тврдост:
9H
Дебелина:
0.33 mm
Свеж

Избор на клиенти