.

.

New
Нано Експлозија-доказ (Меки Стакло) Јасно Екран Заштитник Пред некоја Заштитна Фолија за Samsung Galaxy Ѕвезда Однапред G350E

Нано Експлозија-доказ (Меки Стакло) Јасно Екран Заштитник Пред некоја Заштитна Фолија за Samsung Galaxy Ѕвезда Однапред G350E

DEN 92.00
DEN 114.72

Стока
Достапно.


Детали

Материјал:
Нано-обложена Калено Стакло Филм
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
ултра-тенок
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Бренд Име:
Saicrezy
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Свеж

Избор на клиенти