.

.

New
10 Компјутери/Многу 2.5 D Премиум Калено Стакло За Blackview BV6000 Екран Заштитник Зајакнато со некоја заштитна фолија За Blackview BV6000S

10 Компјутери/Многу 2.5 D Премиум Калено Стакло За Blackview BV6000 Екран Заштитник Зајакнато со некоја заштитна фолија За Blackview

DEN 458.00
DEN 482.40

Стока
Достапно.


0
10 Компјутери/Многу 2.
Откако опремени го штити екранот на Телефонот од scuffs, гребнатини, пукнатини и вода.
- Oleophobic Слој
Ја спречува од отпечатоци од прсти и други загадувачи.26 mm 9 H Премиум Калено Стакло За Blackview BV6000 Екран Заштитник Зајакнато со заштитен филм
Пакување за безбедност доволно ! најдобра Цена! Ќе ви се допадне нив! >>>
Ние сме посветени да; секое парче чекиран пред превозот повторно; употреба добар пакување; да обезбеди најдобра услуга!
Опис На Производот :
Оваа Калено Стакло екран заштитник е мора да се има за секој склони кон постојано намалувањето на нивните телефон.
Карактеристики>>>
- 9 H Цврстина
Супер Тешко, дури и остри предмети, како што се ножеви и копчињата нема да изгребат калено стакло филм.
- Добра Адхезија
Направени со хемиски третирана, транспарентни калено стакло со силикон лепило за да се задржи во место.
Пакетот вклучува>>>
10 X Калено Стакло Филм
10 X Микрофибер Крпа За Чистење
10 X Чистење Првично Подлога
. Го прави полесно да се чисти. Тие не се остри, што го прави многу побезбедно да се користи од други производи од стакло.
- Да Се Загрози Доказ
Ако скршен , на мали парчиња се одржа во рамките на филм.
- Целосна Транспарентност
Не ефект на екранот на било кој начин по барање, им даваат целосна допир чувствителност и видливоста.
- Одговорно Допир
Кога опремени телефони на допир чувствителност ќе останат непроменети.

Детали

Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Blackview
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
ZHIPU
Карактеристики:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Со Мало Пакет:
No
Материјал:
калено стакло
Технологија:
0.26 мм+2.5 Степен лак инцизија
Површинска цврстина:
9H Цврстина
Пакет:
Yes
Модел:
за Blackview BV6000
Компатибилни модели:
за Blackview BV6000S
превозот:
Бесплатен превозот
Свеж

Избор на клиенти