.

.

New
Јасно Ултра HD Премиум Shield Анти-Нула Филм LCD Екран Заштитник за VTech InnoTab 3 Деца Таблета Додатоци

Јасно Ултра HD Премиум Shield Анти-Нула Филм LCD Екран Заштитник за VTech InnoTab 3 Деца Таблета Додатоци

DEN 264.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.

Чекор 4 Еднаш усогласени, полека се постават заштитник надолу.
Повеќето пакети ќе бидат доставени во 2 недели, но тоа може да трае онолку долго колку 6 недели за internatinoal пакети да бидат доставени. Уживајте во!
Количина : 1* Clear LCD Екран Заштитник Филмот 1* инсталација алатка
На Таблета е само за демонстрација и НЕ е вклучена за продажба.
Ве молиме погледнете повеќе детали во горниот дел на превозот обвиненија. Чекор 7 Удар на екранот со микрофибер крпа и ќе завршиш. Чекор 5 Заврши на squeegee во микрофибер крпа, а потоа притиснете изврши било каква воздушни меурчиња.
Сад пакети ќе биде испорачуван e Packet Прва Класа Пошта, и ќе обезбеди бесплатно и trackable превозот за повеќето од НАС налози, освен некои ниска вредност на објектите.12 mm (што е еднакво на нормалното печатење на хартија)
Големина на & Одговара : Пре-сече, точно ОПРЕМЕНИ со модел во листата на насловот само.Ве молиме контактирајте не доколку сте заинтересирани.
ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО ПОЛИТИКА
Ако сте во потрага за масовно купување,ние може да обезбеди wholesales цена за вас. Совршен почетна усогласување осигурува најдобар инсталација резултати. Ќе се прават сите напори за да се обезбеди 100% satisfiction.

Детали

Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Бренд Име:
ickoy
Со Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Свеж

Избор на клиенти