.

.

New
2 допрете поени 46 инчи IR multi Touch Screen Рамка /инфраред екран на допир панел стабилна no-лебдат

2 допрете поени 46 инчи IR multi Touch Screen Рамка /инфраред екран на допир панел стабилна no-лебдат

DEN 8160.00

Стока
Достапно.

Стоките ќе бидат delcared со ниска вредност на фактура, целта е да се намали вашиот тарифи, но нашата цена е не вклучувајќи дестинација тарифи. Контактирајте со нас.
Испорака и Плаќање :
1. Во најчесто Земја (освен русија,Ukaine,Бразил) подолу 43 инчи(вклучувајќи 43 инчи) ние ќе го избере DHL да го испорача пакетот;над 43 инчен ќе го избере fedex или ups-от,ве молиме љубезно се знае. Ние, исто така може да го бродот со стаклено, како и. За клиенти од Јужна Америка Пазар, ние треба да обезбеди Даночен Број пред пратката. Од страна на Русија-Линија(Тоа ќе се about18-25 дена превозот во Русија). Бразил Клиент
1)Бразил клиентите треба да се обезбеди CPF/CPNJ даночен број за нас,тогаш пратката може да се организира,Тоа е се користи за царинење
2)Бразил клиентите треба да ни каже што вредност треба да се decalred за царинење
Како бразил царинење проблеми.
Различни coutries имаат различни царински тарифи, тоа е купувачот одговорност. Во цевка Превозот
IR Допир Рамка за Слики :
Гаранција :
Ние нудиме 1 година бесплатен гаранција за хардвер. Од страна на EMS (нормално трае 7-15 работни дена -Тоа е превозот на Русија и Ukaine). Демонтажа
2. Без Стакло
3.
2 допрете поени 46 инчи IR multi Touch Screen Рамка /инфраред екран на допир панел стабилна no-лебдат
Спецификација за 46 инчи 2 поени IR multi touch screen :
46 инчи 2 поени IR multi touch screen Производ Димензија Цртање :
Соберат Прирачник За Корисникот Инструкции :
Испорака Метод :
Ние брод во цевка за да се спаси превозот цена.

Детали

Пакет:
Yes
Тип:
Инфраред
Интерфејс Тип:
USB
Број На Модел На:
XT-IR-46-2
Бренд Име:
Xintai Допир
Производи Статус:
Акции
Големина На Екранот:
46inch
Објектот:
46 инчен multi touch screen
Минимален Допир со телото Дијаметар:
повеќе од 5mm
Линеарноста Грешка:
помалку од 1,5 mm
одговор брзина:
од 5ms to16ms
Работен Опсег:
20°C ~ 70°C
USB брзина на Пренос:
12Mbps
Метод на внесување:
Прст или гумени ракавици рака (гума ,текстил или кожа)
Резолуција(Interpolation):
32767*32767
Стакло:
без стакло
живот време:
7 години
Свеж

Избор на клиенти