.

.

New
Нови Поврзана Фрлиле Ќебе За Лето Есен Ќебе На Софа Кревет Кабел Плетени Plaid

Нови Поврзана Фрлиле Ќебе За Лето Есен Ќебе На Софа Кревет Кабел Плетени Plaid

DEN 1418.00
DEN 2026.08

Стока
Достапно.

АКО имате било какви посебни барања,ве молиме оставете ни белешки во ред
Се врати и гаранција Ние ви гарантираме нула ризик шопинг Ако не сте задоволни со стоката, ние може да се вратат или размена во рок од 7 дена ќе ја прими стоката, но мора да ги сноси товар и назад, ние ќе се реши на вашето барање, што е можно поскоро
Повратни информации и контакт, Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу.
големина : 120cm*180cm(47.92 инчен),180cm*200cm(70. Објектот боја се прикажани во фотографии може да биде малку поинаков од вашиот монитор од набљудувачите не се cal
Превозот и испорака
ние обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена. Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка. Бидејќи добар евалуација се многу важни за нас, се надеваме дека може да се разбере,ви благодарам многу што може да ни се јавите со трговија со апликации,е-пошта или оставете порака онлајн, Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да се,ви благодарам!. Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата, Ние ќе бидеме во вашата исплата, во рок од три дена по испорака, ако има било какви празници ќе биде одложен, ние ќе ве информира што, се надевам, ќе може да ги разбере Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.

Детали

Големина:
120x180cm, 180x200cm
одделение:
квалитет
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Обична
Број На Модел На:
161008001
Сезоната:
Пролет/Есен
Обликот:
правоаголник
Шема:
Обична Обоена
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Ткаени
Возрасна Група:
Возрасни лица
Измијте Стил:
Рака Мие
Употреба:
Дома
Тип:
Други
Постојаност На Боја (Одделение):
Други
Свеж

Избор на клиенти