.

.

New
Дома Текстил Зелена фланелен боксери ќебе розова сива мека blandets фрли на Троседот/Кревет/Авионот/Travel/Автомобил камила комбинација солидна bedspread

Дома Текстил Зелена фланелен боксери ќебе розова сива мека blandets фрли на Троседот/Кревет/Авионот/Travel/Автомобил камила комбинација

DEN 521.00
DEN 983.52

Стока
Достапно.


Дома Текстил Зелена фланелен боксери ќебе розова сива мека blandets фрли на Троседот/Кревет/Авионот/Travel/Автомобил камила комбинација солидна bedspread
Материјал : Фланелен боксери Ткаенина (многу мека )
Големина на :
БЛИЗНАЦИ : 100*140cm,
Целосната : 150*200cm,
КРАЛИЦАТА : 180*200cm,
КРАЛОТ : 200*230cm,
БЕЛЕШКА : Постојат можеби 2-3cm големина разлика,plz бидете сигурни дека не ум пред да се направи нарачка.
Поради различни монитор ,бојата можеби малку разлика,plz известување.
За Испорака :
Ние ќе брод тоа во рамките на 24hours, од страна на Кина пост, Финска пост, SPSR, ТНТ, Fedex, UPS-от, DHL, EMS. ПАТАРИНА, Aramex, Aliexpress превозот....
Повратни информации
Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди повратни информации. Се разбира, кога ќе има нешто незадоволни, може исто така да ни кажете, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот до што може да ни даде 5 ѕвезди. Јас верувам дека вие мора да бидете пријатно изненадени кога ќе примите вашата нарачка.

Детали

Големина:
180 by 200cm, 200 by 230cm, 150 by 200cm, 100 by 150cm
Употреба:
Болница,Патување,Хотел,Воена,Пикник,Авион,Дома
Постојаност На Боја (Одделение):
2-3
Функција:
Анти-Pilling,Преносни,Погоден За Носене
Број На Модел На:
ZR
Шема:
Обична Обоена
Тип:
Корални Руно Ткаенина
Шаблон Тип:
Цврста
Возрасна Група:
Возрасни лица
Измијте Стил:
Рака Мие
одделение:
Квалификуван
Стил:
Модерна
Сезоната:
Пролет/Есен
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Микрофибер Материјал
Тежина:
0.6-1.1
Техника:
Рачно изработени
Материјал:
Фланелен Боксери Ткаенина
Шаблон Тип:
Цврста
Големина:
100*140cm,150*200cm,180*200cm,200*230cm,
боја:
сино,црвено,розово, црвено,зелено,портокалово,sliver сива,беж,темно виолетова
Тип:
Фланелен Боксери Ткаенина
Стил:
Модерниот Стил
Функција:
пренослив.анти-pilling,
Употреба:
дома,хотел,патување,пикник,болница
Обликот:
правоаголникот ќебе
Свеж

Избор на клиенти