.

.

New
Обичај Plumeria Цвеќиња, Ќебе Мека Руно DIY Вашата Слика Декорација Спална соба Големина 58x80Inch,50X60Inch,40X50Inch A7.10

Обичај Plumeria Цвеќиња, Ќебе Мека Руно DIY Вашата Слика Декорација Спална соба Големина 58x80Inch,50X60Inch,40X50Inch A7.10

DEN 1476.00
DEN 1967.52

Стока
Достапно.

Кориснички туш завеси можат да се задоволат со сите ваши барања за бања, давајќи ви е удобно.10

Опис На Производот :
1) Димензии : речиси 58 X80inch,50 X60inch,40 X50inch
2) Сите ќебиња се во бела боја со црн сатен трим
3) Фото Колаж Полн Колор Печатење
4) Машина мие и суши брзо
5) Висок квалитет ќебе, Супер меки, Перат, Анти pilling
Препорачуваме :
1) Даде топлина на пријатели и членови на семејството со персоналните допир во облик на руно ќебиња.
2) Со напредна технологија и инвестиции стави во нови машини, ние сме горди да ви презентираме со wellsized ќебиња кои можат да бидат целосно прилагодена.Плаќање Ние ви препорачуваме да изберете плаќање Преку ЗАЧУВАМ,ЗАЧУВАМ е безбедно за купувачот и за продавачот,ако ви треба да користите"други"плаќањето,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-пошта или пораки.Превозот начин е Aliexpress Стандард превозот,E-pack,Кина пост воздух пошта,и др,нормално време на испорака е 20~50 дена,но некои земји ќе биде подолго од 60 дена. Ако сте руски купувачот, ве молиме наведете вашето име и презиме.
Обичај Plumeria Цвеќиња, Ќебе Мека Руно DIY Вашата Слика Декорација Спална соба Големина 58x80 Inch,50 X60 Inch,40 X50 Inch A7.Превозот : 1).Боја на Сликата како што е прикажано на сликата.повратни информации Драги пријатели : Добредојдовте во мојата продавница,ако имате било какви прашања во врска со превозот или производ,ве молиме контактирајте не преку трговија со датотеки, или да ни ги испратите пораки .

Детали

Големина:
40x50INCH, 50x60INCH, 58x80INCH
Шаблон Тип:
Цртан филм
Употреба:
Болница,Патување,Хотел,Воена,Пикник,Авион,Дома
Број На Модел На:
FUO90
Бренд Име:
xxihlive
Техника:
Nonwoven
одделение:
квалитет
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Сезоната:
Пролет/Есен
Функција:
Анти-Pilling,Преносни,Пламен Retardant
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Полиестер / Акрилик
Шема:
Обична Обоена
Тип:
Корални Руно Ткаенина
Возрасна Група:
Возрасни лица
Стил:
Класичен
Измијте Стил:
Рака Мие
Големина:
58x80inch50X60inch,40X50inch
Свеж

Избор на клиенти