.

.

New
Топла Продажба на сопствени есен, јавор лисја Ќебе Манта Руно Ќебе Троседот/Кревет/Авионски Патувања на Постелнината 58x80inch 50X60inch 40X50inch

Топла Продажба на сопствени есен, јавор лисја Ќебе Манта Руно Ќебе Троседот/Кревет/Авионски Патувања на Постелнината 58x80inch

DEN 1456.00
DEN 1967.52

Стока
Достапно.


Опис На Производот :
1) Димензии : 58*80inch=150*200cm,50*60inch=120*150см,40 X50inch=100*120cm
2) Сите ќебиња се во бела боја со црн сатен трим
3) Фото Колаж Полн Колор Печатење
4) Машина мие и суши брзо
5) Висок квалитет ќебе, Супер меки, Перат, Анти pilling
Препорачуваме :
1) Даде топлина на пријатели и членови на семејството со персоналните допир во облик на руно ќебиња. Сите комуникации се ракува преку е-Маил.Ве молиме проверете ги спецификации пред да се одржи редот.
3) Дали ќе се користи како круг потоплите или snuggling во ладна wintery ноќ, овие рафинирани големини се во склопот погодна за внатрешна и надворешна
употреба
ГОЛЕМИНА ИЛИ ДА ОДГОВАРА НА ПРАШАЊА
· Големината се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Почитуван Господине/Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди.
2) Со напредна технологија и инвестиции стави во нови машини, ние сме горди да ви презентираме со wellsized ќебиња кои можат да бидат целосно прилагодена. Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо, но поради високите e-mail на јачината на звукот и различни временски зони,тоа може да потрае некое време за нас да се одговори(и не можеме да одговарате на пораки неделите и други државни празници, ве молиме почекајте со трпение ако ни испратите пораки на/пред овие денови). Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.

Детали

Големина:
40X50inch, 50X60inch, 58X80inch
Шаблон Тип:
Цртан филм
Употреба:
Болница,Патување,Хотел,Воена,Пикник,Авион,Дома
Број На Модел На:
FUO90
Бренд Име:
xxihlive
Техника:
Nonwoven
одделение:
квалитет
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Сезоната:
Пролет/Есен
Функција:
Анти-Pilling,Преносни,Пламен Retardant
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Полиестер / Акрилик
Шема:
Обична Обоена
Тип:
Корални Руно Ткаенина
Возрасна Група:
Возрасни лица
Стил:
Класичен
Измијте Стил:
Рака Мие
Големина:
58x80inch50X60inch,40X50inch
Употреба:
Бања
Свеж

Избор на клиенти