.

.

New
Unihome мека бела Правоаголник ѕвезди и темно сина aky печати фланелен боксери ќебе или како троседот покрие /утешителот маска

Unihome мека бела Правоаголник ѕвезди и темно сина aky печати фланелен боксери ќебе или како троседот покрие /утешителот маска

DEN 638.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.


Кралицата Големина : 78*90 инчи/ 200*230 см Полна Големина : 70*78 инчи/ 180*200 cm Близнак : 60 *78 инчи/ 150*200 cm
Answer : ___________________________ Note :
1. 1-3cm грешка.
2.За долги превозот, ќебе ќе биде малку капакот ,не толку како рамни како слика, но не влијае на користењето, користете ги вашите раце да залив нив станот.

Детали

боја:
зелена, сина
Големина:
Queen, Full, Twin
Техника:
Ткаени
Употреба:
Пикник,Патување,Дома,Во Авион
Шема:
Печатени
Постојаност На Боја (Одделение):
3
Обликот:
правоаголник
одделение:
одделение А
Шаблон Тип:
Plaid
Стил:
Пастирски
Тип:
Корални Руно Ткаенина
Материјал:
поларните руно ткаенина
Измијте Стил:
Механички Се Мијат
Функција:
Се Загрева,Анти-Pilling,Преносни
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
Bl1028
Сезоната:
Пролет/Есен
Свеж

Избор на клиенти