.

.

New
Аниме Манга Dragonball Z Фрлиле Ќебе 007

Аниме Манга Dragonball Z Фрлиле Ќебе 007

DEN 1151.52

Стока
Достапно.

Опис :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : Фланелен
Боја на ткаенина и надградба
Примерокот Детали :
120x80cm

Детали

боја:
ве молиме имајте во предвид големината
Големина:
120x80cm, 100x150cm, 150x200cm
Бренд Име:
Gaumbauer
Техника:
Плетени
Употреба:
Патување,Дома,Хотел
Шема:
Печатени
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Обликот:
правоаголник
одделение:
одделение А
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Јапонија Стил
Измијте Стил:
Механички Се Мијат
Функција:
Преносни
Возрасна Група:
Деца
Број На Модел На:
Аниме
Сезоната:
Пролет/Есен
Тип:
Фланелен
Материјал:
Фланелен
Свеж

Избор на клиенти